Veškeré objednávky odesíláme vždy ve ČTVRTEK.

Doprava a platba

Vybírali jsme dopravce tak, abychom naše výrobky doručili co nejlevněji a nebo nejrychleji.sdrce_MADE_BY_DOMARA 

Česká pošta

Balík Do Balíkovny: Levné doručení menších i větších balíčků na vámi zvolenou pobočku. Cena za doručení je 79 Kč. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Balíčky zasíláme do 2-10 pracovních dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky přepravcem do přepravy. 

Balík Do Ruky: Pohodlné doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu za 159 Kč. V den doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Pokud vás doručovatel nezastihne na adrese, je možné zažádat o opakované doručení. Balíčky zasíláme do 2-10 dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky do přepravy.

Zásilkovna

Pobočka: Levné doručení balíčků na vámi zvolenou pobočku. Cena za doručení je 3,90 €. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Balíčky zasíláme do 2-10 pracovních dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky přepravcem do přepravy. 

Na adresu: Pohodlné doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu za 5,90 €. V den doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Pokud vás doručovatel nezastihne na adrese, je možné zažádat o opakované doručení. Balíčky zasíláme do 2-10 dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky do přepravy.

Platba převodem

Platba předem na účet zdarma. Po objednání vám pošleme na email bankovní údaje, můžete využít i pohodlné a bezchybné platby přes QR kód. Pokud máte možnost, můžete platbu zadat i jako okamžitou, okamžité platby jsou potvrzené automaticky systémem v pracovní dny obvykle do 30 minut od zaslání platby.

Platba on-line

Platba přes platební bránu zdarma. Objednávku je možné uhradit ihned po jejím dokončení a nebo následně poté, co objednávku potvrdíme. On-line platby jsou potvrzené automaticky systémem v pracovní dny obvykle obratem od zaslání platby.