Dekorativní podložka s prodloužením (JOOLZ DAY 1, ihned k odběru)

IHNED K ODBĚRU VÝPRODEJ
449 Kč –33 %
Dekorativní podložka s prodloužením (JOOLZ DAY 1, ihned k odběru)
449 Kč –33 % 299 Kč
Připraveno k odeslání (1ks)

Dekorativní podložka chrání kočárek před znečištěním, zároveň oživí kočárek barvami.

Rozměr: 33x97 cm

Celý popis v detailu produktu.

Šablona - míry produktu:

A - celková délka (97 cm), B - šíře (33 cm), C - délka sedu (22 cm), D - otvor na pás od sedu (22 cm), E - otvor na pás od sedu (36 cm), F - otvor na pás od konce (6 cm), G - délka prodloužení (27 cm). Vatelínová výplň ubírá 1cm.

 šablona pro podložky Joolz

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dekorativní podložka s Prodloužením (JOOLZ DAY 1, ihned k odběru)

Dekorativní podložka chrání kočárek před znečištěním, zároveň oživí kočárek barvami. Standardně neprostřiháváme díry na pásy, podložku lze použít i do hlubokého kočárku, na vyžádání díry prostřihneme. Nejčastěji šijeme z bavlny, kočárkoviny, úpletu, fleecu, plyše nebo minky, spodní část doporučujeme z kočárkoviny. Standardně je prodlužovací část z černé kočárkoviny a zadní strana z černé bavlny, za příplatek je možné zvolit látku i na druhou stranu podložky (50 Kč).

Rozměr: 35x90cm

Výrobce: DOMARA s.r.o.; český výrobek, handmade

Záruka: 2 roky

Materiálové složení

100% bavlna (plátno); 100% polyester (kočárkovina); 100% polyamid (suchý zip); 100% polyester (nit); polyesterové rouno (vatelín).


Používáme velmi kvalitní látky. Veškeré látky a ostatní materiály objednáváme pouze od českých výrobců a českých dodavatelů. Výrobek nemá atest pro děti do tří let, není tedy určen pro přímý styk s dětskou pokožkou.


Dbejte prosím zvýšené pozornosti ohledně skutečných rozměrů jednotlivých detailů vašeho kočárku. Nelze vyloučit, že výrobce pozměnil, či pozmění části určitého modelu ve vazbě na jednotlivé trhy, kdy tak totožný model se v jednotlivých mírách může podstatně lišit a náš výrobek nemusí pasovat.


Zákaznická podpora (Po-St od 12:00 do 16:00)

Messenger: Made by DOMARA - doplňky a příslušenství na kočárky

E-MAIL: info@domara.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: NAŠE NABÍDKA
Záruka: 2 roky