Výměna, reklamace, vrácení

Mrzí nás, pokud není něco tak, jak mělo být a stala se nějaká chyba. Pro snadnější výměnu, reklamaci nebo vrácení jsme připravili formuláře, které stačí vytisknout, vyplnit a poslat i s kopií dokladu v zásilce se zbožím, případně na náš email info@domara.cz

Jak výrobek vyměnit

Pokud byste chtěli vyměnit náš výrobek, který nebyl upravován na přání zákazníka, napište nám. Výměna zboží je zpoplatněna částkou ve výši dopravného v základní výši, pokud nevyberete jiné dražší dopravné.

stáhněte si vyplňte formulář pro výměnu,

zboží zabalte do plastové nebo klasické obálky (lepší větších rozměrů); veškeré zboží lze zaslat jako doporučené ekonomické psaní přes Českou poštu do tloušťky 5 cm a maximálních rozměrů 50x35 cm, doporučené psaní není potřeba připojistit;

zboží zašlete zpět na adresu DOMARA s.r.o., Nerudova 1093, Vrchlabí, 54301; nejlépe v podobě ekonomického doporučeného psaní RR -  EK.

Před zasláním zboží zpět nám napište na email info@domara.cz, domluvíme výměnu zboží a zboží vám po dobu jednoho týdne zarezervujeme. Nepřijímáme zásilky poslané na dobírku a znečištěné zboží. Nové zboží vám pošleme po úhradě nového poštovného a po vrácení původního zboží zpět.

Jak výrobek reklamovat nebo vrátit

O reklamaci nebo odstoupení nás, prosím, předem informujte na emailu info@domara.cz, abychom o tom věděli a urychlili tak vyřízení vaší žádosti, pokud budete mít jakékoliv dotazy, obraťte se na nás. Pokud se rozhodnete vrátit náš výrobek, který nebyl upravován na přání zákazníka, máte právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží. 

stáhněte si vyplňte formulář pro reklamaci nebo vrácení

zboží zabalte do plastové nebo klasické obálky (lepší větších rozměrů); veškeré zboží lze zaslat jako doporučené ekonomické psaní přes Českou poštu do tloušťky 5 cm a maximálních rozměrů 50x35 cm, doporučené psaní není potřeba připojistit;

můžete si u nás vyžádat štítek pro zpětnou zásilku nebo zboží zaslat zpět na adresu DOMARA s.r.o., Nerudova 1093, Vrchlabí, 54301; nejlépe v podobě ekonomického doporučeného psaní RR -  EK.

Na reklamaci je stanovena lhůta 30 dní, Na vrácení peněz za vrácené zboží v případě odstoupení je stanovena lhůta 14 dní, my se ji budeme snažit vyřídit co nejrychlejiNepřijímáme reklamace poslané na dobírku a znečištěné zboží. Nepřijímáme zpět zásilky poslané na dobírku.


Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, třeba s výběrem vhodné barevné kombinace nebo látky? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám doporučíme to nejlepší a zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

Ikona_messenger_MADE_BY_DOMARA Ikona_email_MADE_BY_DOMARA

x