Slevové kupóny

Dopravné za 29 Kč na další nákup - NOVÉ od 01.08.2021

Platnost: do koce roku

Slevový kód: poslali jsme vám v balíčku

Nakupujete u nás znovu? Pak pro vás máme dopravné za zvýhodněnou cenu 29 Kč. Platí při nákupu nad 300 Kč, vztahuje se na základní dopravné (Českou poštou doporučeně). Platnost: do konce roku. V prvním kroku objednávky vyplňte slevový kód. Můžete ho darovat i kamarádce, slevový kupon je možné použít pouze jednou. Sleva se vztahuje pouze na zboží, nevztahuje se na dárkové poukazy a dopravné. Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden slevový kód, slevové kódy nelze nijak kombinovat nebo sčítat.

Dopravné zdarma na další nákup - NOVÉ od 01.08.2021

Platnost: do konce roku

Slevový kód: poslali jsme vám v balíčku

Nakupujete u nás znovu a budete toho kupovat více třeba s kamarádkou dohromady? Pak pro vás máme dopravu zdarma. Platí při nákupu nad 500 Kč, vztahuje se na základní dopravné (Českou poštou doporučeně). Platnost: do konce roku. V prvním kroku objednávky vyplňte slevový kód. Můžete ho darovat i kamarádce, slevový kupon je možné použít pouze jednou. Sleva se vztahuje pouze na zboží, nevztahuje se na dárkové poukazy a dopravné. Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden slevový kód, slevové kódy nelze nijak kombinovat nebo sčítat. 

Nákup nad 1500 Kč

Platnost: neomezeně

Slevový kód: NAKUP1500

Chystáte se na větší objednávku? Při nákupu nad 1500 Kč pro vás máme slevu 100 Kč. V prvním kroku objednávky vyplňte slevový kód NAKUP1500. Sleva se vztahuje pouze na zboží, nevztahuje se na dárkové poukazy a dopravné. Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden slevový kód, slevové kódy nelze nijak kombinovat nebo sčítat.


Již vypršely, určitě je někdy zase zopakujeme!

 

Velikonoční sleva 10%

Platnost: 02.04-06.04.2021

Slevový kód: VELIKONOCE10

Máme pro vás slevu 10% na naše výrobky. V prvním kroku objednávky uveďte do poznámky kód VELIKONOCE10. Sleva se vztahuje pouze na zboží, nevztahuje se na dárkové poukazy a dopravné. Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden slevový kód, slevové kódy nelze nijak kombinovat nebo sčítat.

 

Dny marianne -10%

Platnost: 16.04-18.04.2021

Slevový kód: DNYM21

Máme pro vás slevu 10% na naše výrobky. V prvním kroku objednávky uveďte do poznámky kód DNYM21. Sleva se vztahuje pouze na zboží, nevztahuje se na dárkové poukazy a dopravné. Na jednu objednávku je možné uplatnit pouze jeden slevový kód, slevové kódy nelze nijak kombinovat nebo sčítat.

x