REKLAMACE A VRÁCENÍ

REKLAMACE 

Reklamované zboží zasílejte na adresu DOMARA s.r.o., Nerudova 1093, Vrchlabí, 54301; v podobě ekonomického doporučeného psaní RR -  EK, s přiloženým dokladem o koupi a vyplněným formulářem. Neakceptujeme reklamace poslané na dobírku a znečištěné zboží.
 
 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Kupující má právo odstoupit od kupní smlouvy, a to do 14 dnů od převzetí zboží, nelze odstoupit od kupní smluvy v případě, že zboží bylo dělané nebo upravované na přání zákazníka. Zboží zasílejte na adresu DOMARA s.r.o., Nerudova 1093, Vrchlabí, 54301; v podobě ekonomického doporučeného psaní RR - EK, s přiloženým dokladem o koupi a vyplněným formulářem. Neakceptujeme odstoupení poslané na dobírku.
 
 

VÝMĚNA ZBOŽÍ

Výměna zboží je zpoplatněna částkou ve výši dopravného v základní výši. Na výměnu lze zaslat pouze zboží v původním stavu, nepoužité. Vyplněný formulář zasílejte na emailovou adresu info@domara.cz, s přiloženým dokladem o koupi a fotografiemi nepoužitého zboží. Neakceptujeme zásilky poslané na dobírku.
 
 

JAK ZABALIT ZBOŽÍ?

Zboží postačí vložit do plastové nebo klasické obálky (lepší větších rozměrů). Veškeré zboží lze zaslat jako doporučené ekonomické psaní přes Českou poštu do tloušťky 5 cm a maximálních rozměrů 50x35 cm.