VIP členství - zaregistrujte se a čerpejte výhody, registrace i členství je zcela zdarma!

O naší dílně

podzim-p

Nabízíme šití doplňků a příslušenství nejen na kočárky. V naší dílně máme Britax, Joie, Valco, Oyster, Joolz, Petite&Mars, ale ušijeme i na jiné kočárky. V nabídce máme deky (klasické, nepadací, nánožníkové) buďto v jarní/letní variantě nebo podzimní/zimní variantě se zateplovací výplní. Dále nabízíme podložky do kočárku (krátké, dlouhé), mašle, sluneční clony, návleky a madla, návleky na pásy, pásky pro fixaci opěrky, polohování, úchytky, úložné tašky. V zimním období nabízíme kožíšky na boudu kočárku a rukávníky (s kožíškem nebo bez něj). Nabízíme i doplňky na Obag (úchytky nebo kožíšky).

Velký výběr látek

Máme spoustu krásných látek skladem v naší dílně. Ušijeme vám z nich naše výrobky za výhodnější cenu. Některých látek je omezené množství, veškeré bavlněné látky jsou dostupné na podložky, návleky, madla, některé máme i na deky. Máme i kočárkovinu, minky, nebo úplet. Látky jsme rozdělili do několika kategorií pro snadnější vybírání. 

Máme vlastní střihy

Střihy na veškeré naše výrobky si děláme sami. V dílně máme kočárky nejoblíbenějších značek a všechny míry měříme sami přímo z něj. Naše výrobky perfektně pasují. Veškeré výrobky jsou námi nejprve vyzkoušené, otestované, pak je nabízíme do prodeje do naší nabídky. Pokud váš kočárek nemáme, naměříme vše potřebné podrobně, přímo s vámi.

Poradíme s výběrem

Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, třeba s výběrem vhodné barevné kombinace nebo látky? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám doporučíme to nejlepší a zodpovíme jakékoliv vaše dotazy. Poradíme vám ohledně správné barevné kombinace nebo výběru materiálu.