Jak vybírat látky

Nejčastěji se nás ptáte jaké látky vybírat na podložky nebo deky, tím začneme. Na podložky v letním období doporučujeme bavlnu, případně bavlněné úplety. Přes zimní období jsou velmi oblíbené kombinace kočárkoviny na jedné straně a na druhé straně fleece nebo plyš (například minky, beránek). Kočárkovina lze na podložky použít celoročně, na prodloužené podložky dáváme vždy na spodní oblast kočárkovinu, pro snadnější údržbu a vyšší pevnost látky. Stejně tak ochrany na pásy mohou být z kočárkoviny, bavlny nebo úpletu.

Na deky doporučujeme vždy z jedné strany fleece nebo plyš a na druhou stranu bavlnu, úplet nebo kočárkovinu. Pokud byste chtěli kombinaci kočárkoviny a bavlny nebo úpletu, určitě je vhodné objednat se zateplovací výplní, jinak by byla deka příliš slabá. Samozřejmě zateplovací vložka jde dát do všech dek.

Dále jsou velmi oblíbené sluneční clony s  návleky na madlo. Na clony vybírejte kočárkovinu, je pevná, nepromokavá, bavlna se na clonu nehodí. Velmi často se objednávají clony v setu s návlekem na madlo (přední), na návlek je vhodná kočárkovina, ale pokud chcete sladit například podložku nebo deku s návlekem na madlo, lze pro návleky zvolit i úplet nebo bavlnu, výhodou návleku z úpletu je velmi snadné nasazení. Na návleky zadní (u rodiče) doporučujeme koženku, máme bohatý výběr barev.

Na tašky, mašle a rukávníky doporučujeme vybírat jen z kočárkovin.

KOMPLETNÍ VÝBĚR LÁTEK