Doprava a platba

Vybírali jsme pro vás dopravce tak, abychom vám naše výrobky doručili co nejlevněji a nebo nejrychleji.sdrce_MADE_BY_DOMARA Balíček vám pošleme již za 59 Kč. Pokud nakoupíte za více než 1000 Kč, můžete využít dopravného za symbolických 29 Kč. Při nákupu nad 2000 Kč dopravné platíme my. U všech zásilek je možné si připlatit za zaslání zásilky do vlastních rukou je 20 Kč.

Česká pošta - doporučeně - ekonomicky

logo psaníPohodlné a nejlevnější doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi vybranou adresu. Při nákupu nad 1000 Kč je dopravné za zvýhodněnou cenu 29 Kč. Standardní cena je 59 Kč, platí pro objednávky do 1000 Kč. Zásilku odesíláme hromadným svozem 2x týdně, každé pondělí a středu. Obvyklá doba doručení je do 2-7 pracovních dnů.

Zásilkovna - pobočka

zásilkovna na pobočkuDoručení balíčku na vámi vybranou pobočku za 89 Kč. Zásilku odesíláme hromadným svozem 1x týdně, každý pátek. Úložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 21 dní. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Obdržíte unikátní kód a zásilku vám může vyzvednout kdokoliv. Obvyklá doba doručení je do 2-3 pracovních dnů.

Česká pošta - balík do ruky

Balíky DR logoPohodlné doručení balíčku až k vám domů, menší zásilky (S) posíláme za 129 Kč, větší (M) za 149 Kč. Zásilku odesíláme v den zhotovení. V de doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Pokud vás doručovatel nezastihne na adrese, je možné zažádat o znovudoručení. Obvyklá doba doručení je do 1-2 pracovních dnů.

Česká pošta - balík na poštu

Balíky NP logoDoručení balíčku na vámi vybranou poštu, menší zásilky (S) posíláme za 129 Kč, větší (M) za 149 Kč. Zásilku odesíláme v den zhotovení. Úložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 15 dní. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Obdržíte unikátní kód a zásilku vám může vyzvednout kdokoliv. Obvyklá doba doručení je do 1-2 pracovních dnů.

Osobní odběr na výdejně

Osobní odběrBalíček si můžete vyzvednout každý pracovní den, kdy se vám to bude hodit. Uložení na výdejně je zdarma. Úložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 14 dní. Zásilka připravena k vyzvednutí již od prvního dne od zhotovení. Výdejní doba zásilek na výdejně Po-Pá 9:00-12:30 a 13:30-17:00; So 9:00 - 11:30, Ne zavřeno. Výdejna je z důvodu vládních nařízení nyní uzavřena.

Platba převodem

Platba_převodem_na_účet_MADE_BY_DOMARAPlatba předem na účet zdarma. Po objednání vám pošleme na email bankovní údaje, můžete využít i pohodlné a bezchybné platby přes QR kód. Pokud máte možnost, můžete platbu zadat i jako okamžitou, okamžité platby jsou potvrzené nejpozději do 30 minut od zadání platby.

Platba kartou online

Platební_brána_MADE_BY_DOMARAPlatba kartou online zdarma. Platební brána od Global Payments umožňuje bezpečné a rychlé platby online. Údaje jsou již předvyplněné (variabilní symbol a částka), nemůžete se splést. Platba kartou online je okamžitá a je potvrzena do několika minut od zaplacení.


Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, třeba s výběrem vhodné barevné kombinace nebo látky? Neváhejte se na nás obrátit, rádi vám doporučíme to nejlepší a zodpovíme jakékoliv vaše dotazy.

Ikona_messenger_MADE_BY_DOMARA Ikona_email_MADE_BY_DOMARA

x