Doprava a platba

Vybírali jsme pro vás dopravce tak, abychom vám naše výrobky doručili co nejlevněji a nebo nejrychleji.sdrce_MADE_BY_DOMARA 

Balíček vám pošleme již za 59 Kč (na Slovensko již za 3,69 €). Pokud nakoupíte za více než 1000 Kč (40 €), můžete využít dopravného za symbolických 29 Kč (na Slovensko za 1,90 €). Při nákupu nad 2000 Kč nebo 80 € dopravné platíme my. U zásilek je možné si připlatit za zaslání do vlastních rukou 30 Kč. Na Slovensko doručujeme přes Zásilkovnu.

Česká pošta doporučeně

Pohodlné a nejlevnější doručení menšího balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu. Při nákupu nad 1000 Kč je dopravné za zvýhodněnou cenu 29 Kč. Standardní cena je 69 Kč, platí pro objednávky do 1000 Kč. Při koupi více kusů objemných výrobků (od 2 podložek) je cena 129 Kč. Balíček posíláme hromadným svozem 1x-2x týdně - pondělí, středa, dle objemu objednávek. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 2-7 pracovních dnů od odeslání.

Česká pošta balík do Balíkovny

Pohodlné a nejlevnější doručení menších i větších balíčků na vámi zvolenou pobočku pošty. Při nákupu nad 1000 Kč je dopravné za zvýhodněnou cenu 29 Kč. Standardní cena je 59 Kč, platí pro objednávky do 1000 Kč. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Balíček posíláme hromadným svozem 1x-2x týdně - pondělí, středa, dle objemu objednávek. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Zásilkovna pobočka

Doručení balíčku na vámi vybranou pobočku za 89 Kč (na Slovensko za 3,69 €). Při nákupu nad 40 € je dopravné za zvýhodněnou cenu 1,90 €. Standardní cena je 3,69 €, platí pro objednávky do 40 €. Balíček posíláme hromadným svozem 1x-2x týdně - úterý, čtvrtek, dle objemu objednávek. Úložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 21 dní. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Obdržíte unikátní kód a zásilku vám může vyzvednout kdokoliv. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 2-3 pracovních dnů od odeslání.

Zásilkovna domů

Pohodlné doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu za 129 Kč (na Slovensko za 4,69 €). Balíček posíláme v pracovní dny pondělí, úterýstředa, čtvrtekV den doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Česká pošta balík do ruky

Pohodlné doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu za 129 Kč. Balíček posíláme v pracovní dny pondělí, úterýstředa, čtvrtek. V den doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Pokud vás doručovatel nezastihne na adrese, je možné zažádat o znovudoručení. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Česká pošta balík na poštu

Doručení balíčku na vámi vybranou pobočku pošty za 129 Kč. Balíček posíláme v pracovní dny pondělí, úterýstředa, čtvrtekÚložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 15 dní. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Obdržíte unikátní kód a zásilku vám může vyzvednout kdokoliv. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od odeslání.

Osobní odběr na výdejně

Balíček si můžete vyzvednout každý pracovní den, kdy se vám to bude hodit. Uložení na výdejně je zdarma. Úložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 14 dní. Zásilka připravena k vyzvednutí již od prvního dne od zhotovení. Výdejní doba zásilek na výdejně Po-Pá 9:00-12:30 a 13:30-17:00; So 9:00 - 11:30, Ne zavřeno.

Platba převodem

Platba předem na účet zdarma. Po objednání vám pošleme na email bankovní údaje, můžete využít i pohodlné a bezchybné platby přes QR kód. Pokud máte možnost, můžete platbu zadat i jako okamžitou, okamžité platby jsou potvrzené automaticky systémem nejpozději do 30 minut od zaslání platby.

x