Dílna uzavřena - omlouváme se, dílna je z důvodu nemoci uzavřena.

Doprava a platba

Pod nadpis

Balíčky odesíláme v úterý a čtvrtek v pracovní dny.

Vybírali jsme pro vás dopravce tak, abychom vám naše výrobky doručili co nejlevněji a nebo nejrychleji.sdrce_MADE_BY_DOMARA 

Česká pošta

Doporučený balíček: Pohodlné doručení menšího balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu. Cena je 99 Kč, určeno pro menší balíčky a pro objednávky do 1000 Kč. Balíčky zasíláme do 2-10 dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení je do 2-7 pracovních dnů od převzetí zásilky přepravcem do přepravy.

Balík Do Balíkovny: Pohodlné a nejlevnější doručení menších i větších balíčků na vámi zvolenou pobočku pošty. Cena za doručení je 69 Kč. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Balíčky zasíláme do 2-10 pracovních dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky přepravcem do přepravy. 

Balík Do Ruky (do vlastních rukou): Pohodlné doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu za 189 Kč, výhradně do rukou adresáta. V den doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Pokud vás doručovatel nezastihne na adrese, je možné zažádat o opakované doručení. Balíčky zasíláme do 2-10 dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení přepravcem je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky do přepravy.

Zásilkovna 

Pobočka: Doručení balíčku na vámi vybranou pobočku na Slovensko je 3,69 €. Balíček posíláme hromadným svozem 1x týdně - úterýÚložní doba je týden, lze ji prodloužit až na 21 dní. Výhodou doručení na pobočku je to, že si pro balíček přijdete, jak se vám to bude hodit, až budete mít čas nebo třeba půjdete kolem. Obdržíte unikátní kód a zásilku vám může vyzvednout kdokoliv. Balíčky zasíláme do 2-10 pracovních dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení je do 2-3 pracovních dnů od převzetí zásilky přepravcem do přepravy. 

Doručení domů: Pohodlné doručení balíčku až k vám domů nebo na vámi zvolenou adresu na Slovensko je 4,99 €. Balíček posíláme hromadným svozem 1x týdně - úterýV den doručování vás bude kurýr telefonicky kontaktovat. Balíčky zasíláme do 2-10 dnů od zhotovení zakázky. Obvyklá doba doručení je do 1-2 pracovních dnů od převzetí zásilky přepravcem do přepravy.

Platba převodem

Platba předem na účet zdarma. Po objednání vám pošleme na email bankovní údaje, můžete využít i pohodlné a bezchybné platby přes QR kód. Pokud máte možnost, můžete platbu zadat i jako okamžitou, okamžité platby jsou potvrzené automaticky systémem v pracovní dny nejpozději do 30 minut od zaslání platby.